RV0805FR-07348KL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RV0805FR-07348KL-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RV0805FR-07348KL |
Beskrivelse | RES SMD 348K OHM 1% 1/8W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 348 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RV0805FR-07348KL Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Højspænding |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,024" (0,60mm) |