RV0805FR-07330KL
DigiKeys varenummer
13-RV0805FR-07330KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RV0805FR-07330KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RV0805FR-07330KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RV0805FR-07330KL
Beskrivelse
RES SMD 330K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
330 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RV0805FR-07330KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)