RV0805FR-07182KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
182 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RV0805FR-07182KL
DigiKeys varenummer
RV0805FR-07182KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RV0805FR-07182KL
Beskrivelse
RES SMD 182K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RV0805FR-07182KL Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)