RV0603JR-0775KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 17.615
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
75 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RV0603JR-0775KL
DigiKeys varenummer
RV0603JR-0775KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RV0603JR-0775KL
Beskrivelse
RES SMD 75K OHM 5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RV0603JR-0775KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)