RT1206CRD07324KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
Stackpole Electronics Inc
Similar
Stackpole Electronics Inc
324 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT1206CRD07324KL
DigiKeys varenummer
RT1206CRD07324KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT1206CRD07324KL
Beskrivelse
RES SMD 324K OHM 0.25% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT1206CRD07324KL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)