RT1206BRE07787KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 3.481
Datablad
Susumu
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Similar
Stackpole Electronics Inc
787 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT1206BRE07787KL
DigiKeys varenummer
RT1206BRE07787KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT1206BRE07787KL
Beskrivelse
RES SMD 787K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT1206BRE07787KL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)