RT1206BRD078R45L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
8.45 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT1206BRD078R45L
DigiKeys varenummer
13-RT1206BRD078R45L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT1206BRD078R45L
Beskrivelse
RES 8.45 OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)