RT1206BRD078K66L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 2.602
Datablad
Direkte
Vishay
Susumu
Susumu
Opgradering
Vishay
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
8.66 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT1206BRD078K66L
DigiKeys varenummer
YAG2080TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT1206BRD078K66L
Beskrivelse
RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT1206BRD078K66L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)