RT1206BRD076K2L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 1.422
Datablad
Direkte
Vishay
Susumu
På lager: 665
Susumu
Opgradering
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
Stackpole Electronics Inc
Similar
Stackpole Electronics Inc
6.2 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT1206BRD076K2L
DigiKeys varenummer
13-RT1206BRD076K2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RT1206BRD076K2LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RT1206BRD076K2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RT1206BRD076K2L
Beskrivelse
RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT1206BRD076K2L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)