RT1206BRD07511RL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 2.945
Datablad
Direkte
Vishay
Susumu
Susumu
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
511 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm