RT1206BRD0712K1L
DigiKeys varenummer
YAG5024TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG5024CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG5024DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RT1206BRD0712K1L
Beskrivelse
RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
12.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RT1206BRD0712K1L Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)