RT0805CRD07300KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 2.794
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 25.056
Datablad
Susumu
Susumu
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
Stackpole Electronics Inc
Similar
Stackpole Electronics Inc
300 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT0805CRD07300KL
DigiKeys varenummer
RT0805CRD07300KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0805CRD07300KL
Beskrivelse
RES SMD 300K OHM 0.25% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT0805CRD07300KL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)