RT0805BRE07825KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 9.105
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 9.742
Datablad
Vishay
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Similar
Stackpole Electronics Inc
825 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT0805BRE07825KL
DigiKeys varenummer
RT0805BRE07825KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0805BRE07825KL
Beskrivelse
RES SMD 825K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT0805BRE07825KL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)