RT0805BRD071K82L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Vishay Dale
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
1.82 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm