RT0603WRB071K6L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Opgradering
1.6 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT0603WRB071K6L
DigiKeys varenummer
RT0603WRB071K6L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0603WRB071K6L
Beskrivelse
RES SMD 1.6KOHM 0.05% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT0603WRB071K6L Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)