RT0603CRE0723R7L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity Passive Product
På lager: 117
23.7 Ohms ±0,25% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT0603CRE0723R7L
DigiKeys varenummer
RT0603CRE0723R7L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0603CRE0723R7L
Beskrivelse
RES SMD 23.7OHM 0.25% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT0603CRE0723R7L Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)