RT0603BRD07750RL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay
På lager: 3.821
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 98.230
Datablad
Vishay Dale
Opgradering
Panasonic Industry
Opgradering
Susumu
750 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm