RT0603BRD074K87L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay
På lager: 4.880
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 9.148
Datablad
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
4.87 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm