RT0603BRD0749R9L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 3.943
Datablad
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
På lager: 586
49.9 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm