RT0402DRD073K16L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 26.628
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
Direkte
Vishay
3.16 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm