RT0402DRD07169RL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 5.612
Datablad
Direkte
Susumu
Direkte
Panasonic Industry
Vishay
Vishay
169 Ohms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT0402DRD07169RL
DigiKeys varenummer
RT0402DRD07169RL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0402DRD07169RL
Beskrivelse
RES SMD 169 OHM 0.5% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT0402DRD07169RL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)