RT0402CRD0743K2L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 17.842
Datablad
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 1.516
Datablad
Panasonic Industry
Vishay
Susumu
Susumu
43.2 kOhms ±0,25% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RT0402CRD0743K2L
DigiKeys varenummer
RT0402CRD0743K2L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0402CRD0743K2L
Beskrivelse
RES SMD 43.2K OHM 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RT0402CRD0743K2L Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)