RT0402BRE071K1L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 22.356
Datablad
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 1.907
Datablad
Panasonic Industry
På lager: 38
Vishay
Susumu
Susumu
1.1 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm