RT0201BRD0712K1L
DigiKeys varenummer
RT0201BRD0712K1L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT0201BRD0712K1L
Beskrivelse
RES 12.1K OHM 0.1% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.1 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RT0201BRD0712K1L Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)