RP1206BRD07300KL | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RP1206BRD07300KL |
Beskrivelse | RES 300K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 300 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |