RP0805BRD0710KL
DigiKeys varenummer
13-RP0805BRD0710KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RP0805BRD0710KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RP0805BRD0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP0805BRD0710KL
Beskrivelse
RES 10K OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)