RL2512JK-070R056L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 30.023
Datablad
56 mOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL2512JK-070R056L
DigiKeys varenummer
RL2512JK-070R056L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL2512JK-070R056L
Beskrivelse
RES 0.056 OHM 5% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RL2512JK-070R056L Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±800ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,126" B (6,35mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)