RL1210FR-070R51L
DigiKeys varenummer
311-0.51NATR-ND - Tape & Reel (TR)
311-0.51NACT-ND - Afskåret tape (CT)
311-0.51NADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RL1210FR-070R51L
Beskrivelse
RES 0.51 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
510 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RL1210FR-070R51L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)