RL1210FR-070R47L
DigiKeys varenummer
13-RL1210FR-070R47LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RL1210FR-070R47LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RL1210FR-070R47LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RL1210FR-070R47L
Beskrivelse
RES 0.47 OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
470 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RL1210FR-070R47L Modeller
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)