RL1210FR-070R012L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
12 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL1210FR-070R012L
DigiKeys varenummer
RL1210FR-070R012L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL1210FR-070R012L
Beskrivelse
RES 0.012 OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RL1210FR-070R012L Modeller
Temperaturkoefficient
±1500ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)