RL1206FR-7W0R013L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
13 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL1206FR-7W0R013L
DigiKeys varenummer
13-RL1206FR-7W0R013L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL1206FR-7W0R013L
Beskrivelse
RES 0.013 OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±1500ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)