RL1206FR-070R249L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 4.905
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
249 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL1206FR-070R249L
DigiKeys varenummer
RL1206FR-070R249L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL1206FR-070R249L
Beskrivelse
RES 0.249 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RL1206FR-070R249L Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)