RL0805FR-7W0R22L
DigiKeys varenummer
311-0.22LUTR-ND - Tape & Reel (TR)
311-0.22LUCT-ND - Afskåret tape (CT)
311-0.22LUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RL0805FR-7W0R22L
Beskrivelse
RES 0.22 OHM 1% 1/4W 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RL0805FR-7W0R22L Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)