RL0402FR-130R1L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 4.500
Datablad
100 mOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL0402FR-130R1L
DigiKeys varenummer
13-RL0402FR-130R1L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL0402FR-130R1L
Beskrivelse
RES 0.1 OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±800ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)