RE1206DRE0745K3L
DigiKeys varenummer
RE1206DRE0745K3L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RE1206DRE0745K3L
Beskrivelse
RES SMD 45.3K OHM 0.5% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
45.3 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RE1206DRE0745K3L Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)