RE1206DRE0710R7L
DigiKeys varenummer
RE1206DRE0710R7L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RE1206DRE0710R7L
Beskrivelse
RES SMD 10.7 OHM 0.5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10.7 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RE1206DRE0710R7L Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)