RE0805FRE07237KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 7.716
Datablad
Panasonic Industry
237 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RE0805FRE07237KL
DigiKeys varenummer
RE0805FRE07237KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RE0805FRE07237KL
Beskrivelse
RES SMD 237K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RE0805FRE07237KL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)