RE0402BRE07475KL
DigiKeys varenummer
13-RE0402BRE07475KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RE0402BRE07475KL
Beskrivelse
RES 475K OHM 0.1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
475 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,37mm)