RC2512JK-07330KL
DigiKeys varenummer
13-RC2512JK-07330KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RC2512JK-07330KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RC2512JK-07330KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RC2512JK-07330KL
Beskrivelse
RES 330K OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
330 kOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RC2512JK-07330KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)