RC2512FK-075K49L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
5.49 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RC2512FK-075K49L
DigiKeys varenummer
RC2512FK-075K49L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RC2512FK-075K49L
Beskrivelse
RES 5.49K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RC2512FK-075K49L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)