RC1210FR-078K87L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
8.87 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RC1210FR-078K87L
DigiKeys varenummer
RC1210FR-078K87L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RC1210FR-078K87L
Beskrivelse
RES 8.87K OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RC1210FR-078K87L Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)