RC1210FR-0749R9L
DigiKeys varenummer
13-RC1210FR-0749R9LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RC1210FR-0749R9LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RC1210FR-0749R9LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RC1210FR-0749R9L
Beskrivelse
RES 49.9 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
49.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RC1210FR-0749R9L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)