RC1210FR-07430KL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
430 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RC1210FR-07430KL
DigiKeys varenummer
13-RC1210FR-07430KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RC1210FR-07430KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RC1210FR-07430KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RC1210FR-07430KL
Beskrivelse
RES 430K OHM 1% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RC1210FR-07430KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)