RC1206JR-10200KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 38.690
Datablad
200 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RC1206JR-10200KL
DigiKeys varenummer
13-RC1206JR-10200KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RC1206JR-10200KL
Beskrivelse
RES 200K OHM 5% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RC1206JR-10200KL Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)