RC1206FR-13499KL
DigiKeys varenummer
13-RC1206FR-13499KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RC1206FR-13499KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RC1206FR-13499KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RC1206FR-13499KL
Beskrivelse
RES 499K OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RC1206FR-13499KL Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)