RC0805FR-13750KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
750 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RC0805FR-13750KL
DigiKeys varenummer
13-RC0805FR-13750KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RC0805FR-13750KL
Beskrivelse
RES 750K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RC0805FR-13750KL Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)