RC0603DR-079K31L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
9.31 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RC0603DR-079K31L
DigiKeys varenummer
RC0603DR-079K31L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RC0603DR-079K31L
Beskrivelse
RES 9.31K OHM 0.5% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RC0603DR-079K31L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)