RC0402FR-0746K4L er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 69.010
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
Vishay Dale
Vishay Dale
46.4 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Fugtresistent Tykfilm