PU5931FKMP70R001L
DigiKeys varenummer
YAG4093TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG4093CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG4093DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PU5931FKMP70R001L
Beskrivelse
RES 0.001 OHM 1% 7W 5931
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mOhms ±1% 7W Chipmodstand Ikke-standard Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PU5931FKMP70R001L Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Ikke-standard
Modstand
Størrelse/dimension
0,591" L x 0,305" B (15,00mm x 7,75mm)