PU3921FKMP50R001L | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | PU3921FKMP50R001L |
Beskrivelse | RES 0.001 OHM 1% 5W 3921 |
Producentens standard leveringstid | 26 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 mOhms ±1% 5W Chipmodstand Ikke-standard Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PU3921FKMP50R001L Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Funktioner Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent |
Serie | Temperaturkoefficient ±75ppm/°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur –65°C – 170°C |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus Ikke-standard |
Modstand | Størrelse/dimension 0,394" L x 0,205" B (10,00mm x 5,20mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,047" (1,19mm) |